Osobní a kariérní poradenství

Osobní poradenství

Individuální poradenství

Délka: 2 hodiny

Jde o individuální rozhovor s účastníkem, díky němuž účastník získá vypracovaný individuální akční plán (Co chci – co umím – kam jdu). První hodina bude věnována individuálnímu rozhovoru a diagnostikujíce potřeb a přání, druhá hodina konkrétnímu rozboru možností pracovního uplatnění.

Skupinové poradenství

Délka: 4 hodiny

O co se jedná?, jde o moderované skupinové setkání věnované výměně zkušeností a sdílení zážitků z oblasti trhu práce a hledání zaměstnání. Toto setkání by mělo pomoci účastníkům najít směr své cesty při hledání zaměstnání, ujasnit si své konkrétní cíle a představy.

shutterstock_190541927
shutterstock_42985195

Poradenství při zprostředkování zaměstnání

Skládá se ze dvou částí po dvou hodinách:

  1. Část - rozhovor zaměřený na aktuální problémy při hledání práce
  2. Část - zhodnocení individuálních cílů a podpora pro další směřování

Každý účastník programu bude mít k dispozici personálního poradce, který bude poskytovat konzultace ohledně problémů spojených s nalezením zaměstnání. Bude doporučovat zájemce na konkrétní vhodná pracovní místa a zároveň informovat zaměstnavatele o výhodách flexibilních forem práce (práce na částečný úvazek, pružná pracovní doba, práce z domova).

Tato část poradenství posílí zdravé sebevědomí a samostatnost a pomůže účastníkům být aktivní a také samostatně vyhledávat vhodné příležitosti.

Máte zájem se zapojit, nebo se jen chcete na něco zeptat?

Invalid Email
Invalid Number

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů po dobu realizace a povinné archivace projektu „Dejme práci šanci!“, a to za účelem projektových a vzdělávacích aktivit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat zasláním žádosti o vymazání z databáze na email správce dat (info@europrofis.cz).

eu-flag
ep-logo