Vzděláním za lepší prací! Vše zdarma!

Rozpočet máme omezený, napište co nejdříve.

shutterstock_151028462

Kdo se může přihlásit

- Rodiče s malými dětmi (do 15ti let)
- Ženy  ve věku nad 55 let
- Osoby, které se chtějí vrátit na trh práce po/během mateřské nebo rodičovské dovolené

Pro účast v programu není nutné být registrován na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání.

Máte děti? Zdá se Vám někdy těžké sladit všechny činnosti, co s tím souvisí? Dětem děláte maminku, kuchařku, řidiče, zdravotní sestru, kadeřnici a psycholožku zároveň? Není nic zvláštního na tom, že potřebujete zvládnout daleko vyšší úroveň time-managementu, že se musíte naučit, jak vycházet s penězi efektivněji, než jste musela dříve a že si chcete ujasnit, jak v nové životní fázi vlastně fungovat. Pro Vás všechny je připraven náš bezplatný vzdělávací program.

Jak se můžete přihlásit?

Pokud máte zájem, zašlete nám nezávazně své kontaktní údaje a my se vám ozveme! My Vám během několika dnů zavoláme, nebo pošleme email s podrobnějšími informacemi. Program není časově náročný a je přizpůsoben vašim potřebám a možnostem.

Posytneme vám také příspěvek na dopravu a příspěvek na hlídání dětí (do 150,- Kč/hod), na základě výdajového dokladu, eventuálně čestného prohlášení.

Co nabízíme

Kurz osobního rozvoje, který pomůže všem vyčerpaným maminkám, rodičům a ženám při hledání nových cest v práci a v životě..

Akreditované kurzy od MŠMT: Chůva pro děti do zahájení školní docházky, Asistent pedagoga.

Kurzy zvyšující kvalifikaci: Internetový marketing, Personalistika pro praxi

Poradenství: Individuální konzultace i skupinová diskuze ohledně kariérního směřování, osobnostních předpokladů i překážek v práci.  

Máte zájem se zapojit, nebo se jen chcete na něco zeptat?
Invalid Email
Invalid Number

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů po dobu realizace a povinné archivace projektu „Dejme práci šanci!“, a to za účelem projektových a vzdělávacích aktivit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat zasláním žádosti o vymazání z databáze na email správce dat (info@europrofis.cz).

eu-flag
ep-logo